Şenol Kuşcu hocamız köyümüzde iftar verdi

Prof.Dr. Şenol Kuşcu hocamız her yıl olduğu gibi bu yıl da köyümüzde iftar verdi. Bu yıl da iftara Değerli devlet adamı eski bakan Murat Başeskioğlu  ve Ak parti Karabük milletvekili Cumhur Ünal ile akademi, bürokrasi ve siyasi çevrelerden konuklar katıldılar.

Açılış ve selamlama konuşması yapan değerli hocamız Şenol Kuşçu; “soframızı paylaştığı için ilimizin medar-ı iftiarı, övünç kaynağı, değerli devlet adım, bakanımız sn. Murat Başeskioğlu’na çok teşekkür ederim. İnşallah gelecek senelerde de buralarda oluruz. Torunlarım var, onlarda buraları tanısın baba memleketini bilsinler istiyorum” dedi.

Konuşma yapmak üzere mikrofona davet edilen eski bakan Murat Başeskioğlu ise konuşmasında “Bizi burada buluşturan Şenol hocamıza, Ersoy kardeşimize ve muhtarımıza çok teşekkür ederim. Kadir gecemizi ihya ettik, yakında bayramı da idrak edeceğiz. Şimdiden hepinizin bayramını da tebrik ederim. Bu güzellik inşallah devam etsin. çocuklarımıza güzel bir memleket güzel bir belde bırakabilmek için mücadele ediyoruz. Onun için sorumluluk sahibi herkese görevler düşüyor. Kastamonu, Karabük Zonguldak, Bartın, Batı karadeniz hiç birbirinden ayırmıyoruz. Aradaki sınırların önemi yok. Esas gönül coğrafyamızda olan sınırlar önemli. Türkiye’de bir güç sahibi olacaksak batı karadeniz bölgesi siyasetçisi akademisyeni bürokratı birlikte hareket ederse daha güçlü oluruz. Onun için Kastamonu Karabük Bartın ayrımı yok. Biz aynı kültürün çocuklarıyız. Biz bunu gurbette İstanbul’da daha iyi görüyoruz. Son söz birbirinize mukayyet olun. ” diyerek sözlerini tamamladı.

Toprakcuma’da iftar programına katıldığı için programa geç katılan AK parti Karabük milletvekili Cumhur Ünal’da davetten duyduğu memnuniyeti ifade ettiği konuşmasında “mümkün olduğunca köylerimizi ziyaret ediyoruz. Bugün burada il genel meclisi üyesi arkadaşlarımızla birlikte geldik. Burası sevdiğimiz değer verdiğimiz büyük bir köyümüz. Bu birlikteliği devam ettirdikleri için muhtarımıza ve köylülerimize çok teşekkür ederiz. Yeni yeni köylere geri dönüş var bu bizleri mutlu ediyor. ” diyerek sözlerini tamamladı.

İftar programının videosu için Karabük BRTV televizyonuna teşekkür ederiz.

02 Haziran 2019 tarihinde KÖYÜMÜZDEN HABERLER içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s