TÜMKASDER Ziyaretimize Geldiler

kasder

 

TÜMKASDER’den Mesleki Eğitim Merkezine ziyaret

TÜMKASDER Genel Başkanı Murat Çalık ve Heyeti, Çorlu Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Turgut Kelleci’ye ziyarette bulundular.

TÜMKASDER Genel Başkanı Murat Çalık, dernek olarak yaptıkları çalışmalarla ilgili kısa bir bilgi verdi. “Çalışmalarımızın temel amacı, insana yatırım yapmaktır. İnsana yatırım yapan, geleceğe yatırım yapar.” Biz, ecdadımızın bize bıraktığı tarihi değerleri geleceğe köprü yaparak aktarmak için bir gönül köprüsü oluşturmaya çalışıyoruz. Çalık, ürettiğimiz tüm projelerin, toplumsal dayanışmayı sağlayacak tüm faaliyetlerimizin ve kuruluş misyonumuzun, vizyonumuzun ana hedefi budur” diye konuştu.

Çorlu Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Turgut Kelleci ise, TÜMKASDER ‘in bu anlamlı ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, TÜMKASDER’in çalışmalarını yerel ve ulusal basından çok yakından takip ettiklerini, güzel, özel ve örnek alınacak faaliyetleriyle sivil toplum örgütlerinin önünde yürüdüklerini belirterek, özellikle sosyal ve kültürel projelerinin toplumsal faydayı ortaya koyma amaçlı çok önemli açılımlar sağladığını kaydetti. Ayrıca; Tümkasder‘in bölgede yaptığı çalışmalarla çok iyi organizasyonlara imza attığı, örnek bir sivil toplum kuruluşu olduğu, Tümkasder’in perspektifinin gelecek inşası yolunda güzel, hayırlı ve dürüst hizmetlere ön ayak olduğu ifade edildi.

Yapılan bu anlamlı ziyaret de, Tümkasder Yönetim Kurulu tarafından, Çorlu Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Turgut Kelleci ‘ye seramik şilt hediye edildi.

04 Şubat 2015 tarihinde KÖYÜMÜZDEN HABERLER içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. 1 Yorum.

  1. Tüm İslam Aleminin ve köylülerimin Kurban Bayramı mubarek olsun hayırlara vesile olsun inşallah selamlar saygılar.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s